TripAdvisor 

 

Esiet laipni gaidīti Jūrmalā un mājīgajā atmosfērā TB PALACE HOTEL & SPA!

Jūrmala vienmēr ir bijusi iemīļota atpūtas vieta gan Latvijas iedzīvotājiem, gan tās ciemiņiem. Uz šo pilsētu jūras krastā cilvēki dodas lai rastu klusumu, mieru un piedzīvotu to neatkārtojamo atmosfēru, ko rada priežu šalkoņa, zīdainās smiltis un elegantā, unikālā koka apbūve. Jūrmalu droši var saukt par īstu koka arhitektūras muzeju brīvā dabā. Vienā no šādiem namiem, kurš celts 1908. gadā, mājvietu radis TB PALACE HOTEL & SPA.

TB PALACE HOTEL & SPA ir veidots atbilstoši vislabākajām XIX. gadsimta Eiropas aristokrātijas namu tradīcijām un apmierinās visizsmalcinātākās apmeklētāju vēlmes. TB PALACE HOTEL & SPA atrodas pašā Jūrmalas centrā, dažu soļu attālumā no Jomas ielas, kas norāda viesnīcas statusu un prestižu. Klasiskais interjers, ekskluzīvais serviss un neierobežotas iespējas Jūsu atpūtas programmas izstrādāšanā, lūk, tās ir mūsu Kluba galvenās priekšrocības!

Please install Flash® and turn on Javascript.

Rezervēšana

Izvēlieties vēlamo uzturēšanās laiku viesnīcā "TB Palace".

  Iebraukšanas datums
  
  Izbraukšanas datums
  
Pēc datuma izvēles, jūs dodaties uz detalizēto rezervēšanu

Jaunumi

Niepoort

"Niepoort" (Portugāle) - ģimenes tradīcija ar 1842!

Kā viena no mazākajām kompaniyrapr tajā vīnogu reģions Porto, ''Niepoort" rada dažas no labākajiem pasaulē.

Umathum

Umathum vīna nams piedāvā augstas kvalitātes vīnus no Burgenlandē Frauenkirchen vīna dārzos audzētām vīnogām. Jau no 80 – to gadu vidus Josefs Umathum veiksmīgi darbojas vīnu ražošanā, bet sākot ar 90 – tajiem gadiem ir iekļauts labāko Austrijas vīndaru sarakstā